Prihlásenie
Nová registrácia
Nákupný košík

Úvod | HODINKY | Michael Kors hodinky

1
2

Michael Kors hodinky

Hodinky od Michael Kors najlacnejšie na Slovensku. Zaslanie v deň nákupu a doručenie do 24 až 48 hodín. Doprava zdarma. Máme najširšiu ponuku a najlepšie ceny. Všetky hodinky sú originál a so zárukou.

Michael Kors je americký módny návrhár a Michael Kors hodinky sú v súčasnosti jednými z najpredávanejších vo svete. Sú známe svojou eleganciou a luxusným prevedením. Niektoré z jeho módnych návrhov nosia také hviezdy ako Cate Blanchett, Gwyneth Paltrow a Heidi Klum. Svojim dizajnom získal len prednedávnom niekoľko ocenení. Dámske hodinky Michael Kors alebo pánske hodinky Michael Kors sú rovnako zložito navrhnuté ako jeho šaty.

Michael Kors je popredný módny návrhár luxusných doplnkov a športového oblečenia. Jeho hodinky sú elegantné, sofistikované luxusné doplnky. Ich poslaním je prinášať vo svojej vízii luxusný životný štýl žien a mužov po celom svete.
Michael Kors je uznávaný ako jeden z popredných amerických dizajnérov pre luxusné oblečenie a doplnky. Jeho spoločnosť s rovnakým názvom bola založená v roku 1981, kedy vytvoril svoju prvú dámsku kolekciu. V roku 2002 bol netrpezlivo očakávaný aj vznik pánskej kolekcie.

Ak sa Vám zapáčili hodinky Michael Kors a máte otázky, tak neváhajte a zavolajte nám, prípadne nám zamailujte. Máme často nové propagačné akcie, a vždy vieme poradiť.

Nakúpte u nás na skmoda.sk a ušetríte. Ponúkame záručný aj pozáručný servis. Fantastické a výhodné ceny.

1
2

Exkluzívne značky
Exkluzívne značky

Domov | O nás | Kontakt | Obchodné podmienky
© SKMODA, 949 01 Nitra. Všetky práva vyhradené. | created by Weblife
Pridajte sa k našim fanúšikom Pridajte sa
k našim fanúšikom